Adrian SângeorzanAdrian Sângeorzan
30.08.2018

Tot aici o să vă întoarceți

Casa din Klin era departe de oraş, aşa că era ca la ţară. Am detestat mersul la ţară de când mă ştiu. Sunt un băiat de oraş care se simte bine cu picioarele pe asfalt, în zgomotul şi fumul maşinilor. Pădurile, copacii, cântecul păsărilor, animalele sălbatice sau domestice nu-mi spun nimic. Aerul curat de acolo, […]