31.05.2017
Pasarea vinovăției în despărțirile dintre prieteni
Mă gândeam la o chestiune de bun simț, pe care am respectat-o întotdeauna și care face parte din felul meu de a gândi. Dacă cineva mi-a făcut cunoștință cu altcineva, în primul rând că am ținut minte unde, când și în ce context s-a întâmplat acest lucru. Apoi, am încercat, oarecum, să mențin, măcar la […]



