07.06.2017
Mucul de „țigare” – brand de țară
Un lucru la care m-am gândit zilele astea a fost brandul de țară. Nu că unu Daia a zis că ar trebui să fie Oaia, nici că fiind de țară, ar trebui să fie musai o țigară. Nu mi se pare așa deplasat, dar Daia fiind bâtă la comunicare a făcut-o prost, dând prilej unei […]



