07.02.2018
Doar pentru băieți…
Când eram în bucătărie și mâncam compot de mere cu „Esențiale” și cu „Lagosa”, mă gândeam la o poezie pe care aș vrea să o scriu, despre unii băieți care au o viață normală, sănătoasă, care nu sunt ciungi, orbi și care pot dormi noaptea și la propriu, și la figurat. Aș vrea ca poezia […]



