29.06.2017
O voce disperată
După două săptămâni Stela era deja stăpâna casei. George era înapoi la blândul nostru ortodoxism, iar eu eram în plus. M-am mutat singur într-o garsonieră goală, în Outremont, un cartier aproape de cimitirul de pe vârful dealului. Primele zile n-am avut decât o saltea. L-am regăsit pe Sandu, care mă informă că în fiecare joi […]



