27.02.2018
E oare în firea omului să facă rău?
– A trecut mult de-atunci, nu știu cât îmi mai amintesc. Pe el mi-l amintesc, era frumos, era student, era elegant și îi plăcea teatrul. Și Baudelaire. Cred că era prin 2001 când s-a întâmplat. Mă îndrăgostisem de cineva, eram studenți amândoi. Și da, a fost o poveste frumoasă de dragoste și pot să vorbesc […]



